Rozpoczęcie treningów w 2022 roku

Informacja od zarządu klubu:

Obecnie jesteśmy na etapie rozmów z kandydatami na trenera grupy 2006, niestety mimo założeń nie udało nam się ich sfinalizować przed startem treningów. Zależy nam na pozyskaniu trenera, który będzie kontynuował dobrą pracę trenera Tabora, zdecydowaliśmy się zatem na przedłużenie rekrutacji o maksymalnie 2 tygodnie. Do czasu wyboru stałego trenera zajęcia będzie prowadził trener Zbigniew Wiśnioch. Plan treningów jest umieszczony na stronie http://mkspiastpiastow2006.futbolowo.pl/treningi. Nie planujemy łączenia tych treningów z zespołem seniorów.

Dodatkowo w najbliższy poniedziałek 10 stycznia zapraszamy wszystkich zawodników klubu na spotkanie o godz. 17:30 w budynku klubowym, na którym chcemy porozmawiać z nimi na temat tego jak oni widzą swoją piłkarską przyszłość. Jest to bardzo ważne w kontekście dalszego funkcjonowania tej drużyny, frekwencja w grudniu znacznie odbiegała od listopadowej i chcielibyśmy poznać powody takiego stanu rzeczy a także zebrać deklaracje dalszej gry w naszym klubie

Jak tylko rekrutacja na trenera zostanie zakończona niezwłocznie Państwa o tym poinformujemy